| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | perła słodkowodna naturalna |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 21 cm (18 cm + 3 cm regulacja) |
| Wysokość zawieszki | 9 mm |
| Szerokość zawieszki | 9 mm |
| Waga | 1,67 g |
Bransoletka srebrna zdobiona drobnymi srebrnymi kuleczkami i naturalną białą perłą idealnie sprawdzi się w eleganckich kreacjach i nie tylko. Srebro pokryte jest ochronną warstwą rodowaną, co sprawia, że produkt jest bardziej odporny na czynniki atmosferyczne i mechaniczne. Całkowita długość bransoletki to 21 cm (18 cm + 3 cm przedłużki).
Do kompletu możesz dokupić u nas również:
Srebrna bransoletka z naturalną białą perłą to idealny wybór dla osób, które lubią, gdy prostota ma ..
131,75 zł 155,00 zł
Ta wyjątkowa srebrna bransoletka to harmonijne połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym designe..
232,05 zł 273,00 zł