| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ogniwa łączone ze sobą |
| Długość | 19 cm (16 + 3 cm przedłużka) |
| Szerokość zawieszki | 11 mm |
| Waga | 9,7 g |
Ta olśniewająca bransoletka wykonana ze srebra próby 925 zachwyca połączeniem klasyki ze współczesnym stylem. Rodowane owalne ogniwa, przeplatające się z elementami wysadzanymi cyrkoniami, nadają jej wyrafinowanego blasku i sprawiają, że całość prezentuje się niezwykle lekko. Regulowana długość 16–19 cm umożliwia dopasowanie bransoletki do każdego nadgarstka, czyniąc ją efektownym dodatkiem zarówno do codziennych, jak i eleganckich stylizacji. Ponadczasowy design i precyzyjne wykonanie sprawiają, że jest to doskonały prezent dla każdej kobiety ceniącej luksus oraz niepowtarzalny charakter biżuterii.
Odkryj nowy wymiar elegancji dzięki tym urokliwym kolczykom złotym 585. Delikatne, podwójne ogniwa ł..
1596,30 zł 1878,00 zł