| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 19 cm (17 + 2 cm przedłużka) |
| Wysokość zawieszki | 17 mm |
| Szerokość zawieszki | 17 mm |
| Waga | 2,4 g |
Bransoletka srebrna z bogato zdobionymi cyrkoniami koniczynami to propozycja dla kobiet, które cenią..
282,20 zł 332,00 zł
Ponadczasowy luksus i szlachetny minimalizm Te kolczyki, wykonane z najwyższej jakości 14-karatoweg..
1204,45 zł 1417,00 zł
Zawieszka srebrna 925 dwukolorowe splecione owale to nowoczesna biżuteria, która subtelnie łączy kla..
79,05 zł 93,00 zł
Srebrna łańcuszkowa bransoletka o delikatnym splocie typu ankier. Zdobiona zawieszką z dwoma spląta..
101,15 zł 119,00 zł
Odkryj elegancką srebrną bransoletkę, wykonaną z wysokiej jakości rodowanego srebra. Podłużne masywn..
594,15 zł 699,00 zł
Złota bransoletka pr. 585 z zawieszkami z kwarcem to elegancki dodatek, który doda szyku każdej styl..
1617,55 zł 1903,00 zł
Szukasz eleganckiej i wyjątkowej bransoletki na prezent lub dla siebie? Zapoznaj się z naszą ofertą ..
551,65 zł 649,00 zł
Elegancka bransoletka wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925 to wyrafinowane połączenie klasyk..
182,75 zł 215,00 zł