| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | bismark |
| Długość | 19 cm (16 cm + 3 cm przedłużka) |
| Wysokość zawieszki | 18 mm |
| Szerokość zawieszki | 24,5 mm |
| Waga | 5,3 g |
Bransoletka wykonana ze srebra pr. 925 sercem wysadzanym cyrkoniami i owalnymi ogniwami. Długość bransoletki to 19 cm.
Zawieszka srebrna pr. 925 z szarą perłą słodkowodną i cyrkoniami to elegancki dodatek, który zachwyc..
189,55 zł 223,00 zł
Te eleganckie kolczyki zachwycają połączeniem klasycznej formy z nutą nowoczesnej subtelności. Wykon..
184,45 zł 217,00 zł