| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | perły słodkowodne |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 28 cm (z regulacją) |
| Wysokość zawieszki | 5 mm |
| Szerokość zawieszki | 5 mm |
| Waga | 2,25 g |
Bransoletka srebrna na nogę z pięcioma drobnymi perłami.
Bransoletka została ozdobiona naturalnymi słodkowodnymi perłami, co czyni ją niepowtarzalnym dodatkiem. Dzięki ich naturalnemu pochodzeniu każda perła jest jedyna w swoim rodzaju – może różnić się subtelnie kształtem, rozmiarem czy odcieniem, co stanowi o jej autentycznym uroku i wyjątkowości.
Do kompletu z naszyjnikiem i bransoletką:
Bransoletka srebrna złożona z naturalnych pereł słodkowodnych, ozdobiona zawieszkami w postaci srebr..
214,20 zł 252,00 zł