| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro pozłacane na różowo |
| Próba | 925 |
| Kamień | perły naturalne słodkowodne |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 21 cm (18 cm + 3 cm regulacja) |
| Wysokość zawieszki | 5 mm |
| Szerokość zawieszki | 5 mm |
| Waga | 4,2 g |
Bransoletka pozłacana na różowo z pięcioma drobnymi perłami idealnie sprawdzi się w eleganckich kreacjach i nie tylko. Całkowita długość bransoletki to 21 cm (regulacja w zakresie od 18 do 21 cm).
Bransoletka została ozdobiona naturalnymi słodkowodnymi perłami, co czyni ją niepowtarzalnym dodatkiem. Dzięki ich naturalnemu pochodzeniu każda perła jest jedyna w swoim rodzaju – może różnić się subtelnie kształtem, rozmiarem czy odcieniem, co stanowi o jej autentycznym uroku i wyjątkowości.
Do kompletu znajdziesz u nas również:
Kolczyki srebrne wkrętki pozłacane ażurowe krople z perłami to elegancka, subtelnie wyróżniająca się..
180,20 zł 212,00 zł