| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | elementy łączone ze sobą |
| Długość | 17-20 cm (3 cm regulacja) |
| Wysokość zawieszki | 15 mm |
| Szerokość zawieszki | 9 mm |
| Waga | 10,95 g |
Szukasz eleganckiej i wyjątkowej bransoletki na prezent lub dla siebie? Zapoznaj się z naszą ofertą bransoletki srebrnej próby 925, która została ozdobiona błyszczącymi cyrkoniami. Bransoletka ma długość 20 cm i waży 10.95 g. Jest to piękna i trwała biżuteria, która podkreśli Twój styl i dodatkowo urozmaici każdą kreację.
A do kompletu znajdziesz u nas także:
Elegancka bransoletka wykonana z wysokiej jakości srebra próby 925 to wyrafinowane połączenie klasyk..
182,75 zł 215,00 zł
Jeśli szukasz eleganckiej i ponadczasowej zawieszki, ta srebrna ozdoba z szarą perłą i cyrkoni..
138,55 zł 163,00 zł
Złota bransoletka pr. 585 to subtelna i niezwykle elegancka ozdoba na nadgarstek, która zachwyca swo..
1155,15 zł 1359,00 zł