| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | perła naturalna słodkowodna |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 16 cm (+3 cm regulacji) |
| Wysokość zawieszki | 5 mm |
| Szerokość zawieszki | 5 mm |
| Waga | 1,7 - 1,8 g |
Srebrna łańcuszkowa bransoletka o delikatnym splocie typu ankier. Zdobiona trzema naturalnymi, białymi perłami.
Bransoletka została ozdobiona naturalnymi słodkowodnymi perłami, co czyni ją niepowtarzalnym dodatkiem. Dzięki ich naturalnemu pochodzeniu każda perła jest jedyna w swoim rodzaju – może różnić się subtelnie kształtem, rozmiarem czy odcieniem, co stanowi o jej autentycznym uroku i wyjątkowości.
Do kompletu znajdziecie również naszyjnik:
Dodaj swojej stylizacji odrobinę magii i ponadczasowej elegancji dzięki srebrnej bransoletce z zawie..
146,20 zł 172,00 zł
Srebrna bransoletka z motywem serca to biżuteria, która w wyjątkowo subtelny sposób łączy romantyczn..
125,80 zł 148,00 zł
Szukasz eleganckiej i modnej bransoletki w stylu włoskim? Ta bransoletka srebrna składa się z dwóch ..
190,40 zł 224,00 zł
Ta wyjątkowa srebrna bransoletka to harmonijne połączenie klasycznej elegancji z nowoczesnym designe..
240,55 zł 283,00 zł
Klasyczna elegancja w nowoczesnym wydaniu Ta bransoletka to uosobienie subtelności i luksusu, łączą..
140,25 zł 165,00 zł
Bransoletka srebrna pr. 925 z zawieszkami o kształcie koniczyny, które ozdobione są masą perłową i t..
296,65 zł 349,00 zł
Bransoletka srebrna pozłacana 14-ct złotem z zawieszką w kształcie koniczyny ozdobionej naturalną ma..
135,15 zł 159,00 zł
Bransoletka z perłą to wyjątkowa propozycja dla kobiet ceniących klasyczną elegancję w nowoczesnym i..
126,65 zł 149,00 zł