| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | złoto żółte |
| Próba | 585 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 17 - 19 cm |
| Wysokość zawieszki | 4 mm |
| Szerokość zawieszki | 16 mm |
| Waga | 1,85 g |
Ta elegancka bransoletka wykonana jest z 14-karatowego złota. Składa się z łańcuszka, kółeczka i dwóch szerokich ogniw. Dodatkowo zdobiona cyrkoniami. Bransoletka ma długość 19 cm i jest regulowana w zakresie 2 cm. Bransoletka jest idealnym dodatkiem do każdej stylizacji. Może być noszona na co dzień lub na specjalne okazje. Jest to doskonały prezent dla ukochanej osoby.
Złota bransoletka pr. 585 to subtelna ozdoba na nadgarstek. Jest lekka i delikatna, a jednocześnie e..
1201,90 zł 1414,00 zł