| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia, opal biały syntetyczny |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 46 cm [z regulacją od 43 do 46 cm] |
| Szerokość zawieszki | 20 mm |
| Wysokość zawieszki | 30 mm |
| Waga | 4,55 - 4,7 g |
Zanurz się w magicznym świecie subtelnej biżuterii! Ten niezwykły naszyjnik z rodowanego srebra 925 prezentuje urzekający motyw kota siedzącego na księżycu, ozdobionym białym opalem i błyszczącymi cyrkoniami. Delikatność wykonania i lśniące detale sprawiają, że biżuteria zachwyca niepowtarzalnym urokiem, a regulowana długość łańcuszka sprawia, że naszyjnik świetnie dopasowuje się do każdej stylizacji. To idealny prezent dla wielbicielek kotów oraz wszystkich, którzy lubią symboliczne ozdoby o eleganckim, oryginalnym charakterze. Zabłyśnij wyjątkowością i podkreśl swoją indywidualność w każdej sytuacji!
Ten subtelny wisiorek z niebieskim opalem i cyrkoniami to kwintesencja delikatności i elegancji. Cen..
113,05 zł 133,00 zł
Zawieszka srebrna w formie konturowego serca to ponadczasowa propozycja dla osób ceniących klasyczną..
58,65 zł 69,00 zł