| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia niebieska |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 40 cm |
| Szerokość zawieszki | 9 mm |
| Wysokość zawieszki | 15 mm |
| Waga | 2,6 g |
Zawieszka charms z motywem kota to wyjątkowa biżuteria wykonana ze srebra próby 925, pokrytego ochro..
240,55 zł 283,00 zł