| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane na różowo |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 9 mm |
| Wysokość zawieszki | 45 mm |
| Waga | 16,7 g |
Jeśli szukasz eleganckiego i wyjątkowego dodatku do swojej stylizacji, ten piękny naszyjnik-kolia z cyrkoniami będzie idealnym wyborem. Naszyjnik zwieńczony jest delikatnym łańcuszkiem i pięknie błyszczącą zawieszkę z dużą cyrkonią o szlifie gruszkowym. Ten naszyjnik pasuje do wyjątkowej okazji i odpowiednio podkreśli jej znaczenie. Zamów go już dziś i ciesz się jego pięknem i jakością.
Dostępne także kolczyki i bransoletka do kompletu [klik]:
Odkryj fascynujący świat natury zamknięty w artystycznej formie – niezwykłą broszkę w kształcie liśc..
458,15 zł 539,00 zł
Jeśli szukasz eleganckiego i wyjątkowego dodatku do swojej stylizacji, ten piękny naszyjnik-kolia z ..
754,80 zł 888,00 zł
Złoty naszyjnik pr. 585 z linią życia to subtelna i wymowna ozdoba na Twoją szyję. Jest symbolem, kt..
1450,95 zł 1707,00 zł