| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie granatowe |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm (w tym 5 cm regulacja) |
| Szerokość zawieszki | 4 mm |
| Wysokość zawieszki | 57 mm |
| Waga | 3,2 g |
Złote kolczyki z granatowymi cyrkoniami to połączenie wyrafinowanej klasyki z odważnym, nowoczesnym ..
2307,75 zł 2715,00 zł