| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | lapis lazuli |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 50 cm (3 cm regulacji od 47 do 50 cm) |
| Szerokość zawieszki | 12 mm |
| Wysokość zawieszki | 12 mm |
| Waga | 5,85 g |
Elegancja i magia natury w zwielokrotnionym blasku
Dodaj swojej stylizacji odrobinę magii natury i ponadczasowej elegancji dzięki rodowanemu srebrnemu naszyjnikowi, który zdobi aż pięć równomiernie rozmieszczonych zawieszek w kształcie czterolistnej koniczyny. Centralnym punktem każdej z nich jest ciemnoniebieski kamień lapis lazuli, który zachwyca szlachetną barwą i subtelnym połyskiem. To niezwykle kobiecy design, który łączy klasykę z nowoczesnym trendem na naszyjniki typu celebrytka z wieloma elementami ozdobnymi.
Idealne dopasowanie i jakość srebra
Łańcuszek posiada maksymalną długość 50 cm z wygodną możliwością regulacji od 47 do 50 cm. Dzięki temu doskonale układa się na dekolcie i dopasowuje do różnego rodzaju wycięć, pasując do każdej stylizacji – od codziennej, aż po wieczorową. Całość została wykonana z najwyższej jakości srebra próby 925. Dodatkowa warstwa szlachetnego rodu zabezpiecza kruszec przed matowieniem, gwarantując niezmienny, zachwycający wygląd na lata.
Symbol szczęścia – Twój wyjątkowy talizman
Motyw czterolistnej koniczyny od wieków symbolizuje szczęście, nadzieję i pozytywną energię. Czyni to z tej biżuterii nie tylko niezwykle stylowy dodatek, ale także wyjątkowy, osobisty talizman. Wybierając naszyjnik z naturalnym kamieniem i tak wdzięcznym motywem, zyskujesz niepowtarzalny i pełen wdzięku element Twojej jubilerskiej kolekcji, który z powodzeniem skompletujesz z pasującymi kolczykami lub pierścionkiem.
Do kompletu znajdziesz u nas także:
Te srebrne kolczyki, bogato zdobione połyskującymi cyrkoniami, zachwycają nowoczesnym i minimalistyc..
101,15 zł 119,00 zł