| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | biały topaz naturalny |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | kostka |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 14 mm |
| Wysokość zawieszki | 20 mm |
| Waga | 4,75 g |
Ten elegancki naszyjnik jest wykonany z najwyższej jakości złota pr. 585. Jego delikatny łańcuszek p..
1155,15 zł 1359,00 zł
Odkryj niezwykle stylową zawieszkę wykonaną ze srebra próby 925, pokrytą ochronną warstwą rodu, któr..
64,60 zł 76,00 zł