| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 18x22 mm |
| Waga | 2,75 - 3,45 g |
Delikatny naszyjnik z serduszkiem i literką „A” to biżuteria, która w subtelny sposób łączy symbol miłości z osobistym akcentem. Ażurowa zawieszka w kształcie serca została misternie wysadzana iskrzącymi cyrkoniami, dzięki czemu pięknie odbija światło przy każdym ruchu. W jej wnętrzu swobodnie tańczy gładka literka „A”, tworząc romantyczny, a zarazem nowoczesny motyw idealny na prezent dla kogoś wyjątkowego lub dla samej siebie. Długość łańcuszka 45 cm sprawia, że naszyjnik delikatnie układa się na dekolcie i świetnie komponuje się zarówno z codziennymi stylizacjami, jak i eleganckimi sukienkami.
Ta stylowa zawieszka w kształcie literki E to wyjątkowy dodatek, który podkreśla indywidualny c..
79,90 zł 94,00 zł
Kolczyki srebrne pozłacane na różowo [rose gold] na sztyfcie - małe patyczki (2 x 8 mm). Biżuteria d..
58,65 zł 69,00 zł
Naszyjnik z oryginalną zawieszką, który pozwoli zaakcentować Twoją pasję do muzyki lub sentyment do ..
204,00 zł 240,00 zł
Jeśli szukasz prezentu dla kogoś wyjątkowego, może spodobać Ci się ten delikatny naszyjnik z zawiesz..
203,15 zł 239,00 zł
Ten wyjątkowy naszyjnik, wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925, łączy w sobie symbolikę muzyk..
144,50 zł 170,00 zł
Ta stylowa zawieszka w kształcie literki A to wyjątkowy dodatek, który podkreśla indywidualny charak..
69,70 zł 82,00 zł