| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 18 mm |
| Wysokość zawieszki | 22 mm |
| Waga | 3,15 g |
Jeśli szukasz prezentu dla kogoś wyjątkowego, może spodobać Ci się ten delikatny naszyjnik z zawieszką. Zawieszka ma kształt serduszka, które jest ozdobione błyszczącymi cyrkoniami. W środku serduszka swobodnie wisząca literka "C" dodaje osobistego akcentu. Naszyjnik jest wykonany ze srebra próby 925 i ma długość 45 cm. Możesz go nosić na co dzień lub na specjalne okazje. Ten naszyjnik z zawieszką to piękny i elegancki sposób na wyrażenie swoich uczuć.
Ten wyjątkowy naszyjnik, wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925, łączy w sobie symbolikę muzyk..
144,50 zł 170,00 zł
Ta stylowa zawieszka w kształcie literki A to wyjątkowy dodatek, który podkreśla indywidualny charak..
69,70 zł 82,00 zł