| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm (z regulacją 42-45 cm) |
| Szerokość zawieszki | 18 mm |
| Wysokość zawieszki | 26 mm |
| Waga | 3,75 g |
Subtelny, rodowany naszyjnik ze srebra próby 925 zachwyca delikatnym blaskiem i ponadczasową elegancją. Okrągła zawieszka z motywem drzewa życia została ozdobiona drobnymi, zielonymi cyrkoniami, które pięknie odbijają światło przy każdym ruchu. Gładki, klasyczny łańcuszek z wygodną regulacją długości od 42 do 45 cm pozwala idealnie dopasować biżuterię do dekoltu, dzięki czemu naszyjnik doskonale sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje. To idealny wybór dla osób ceniących minimalistyczną, a jednocześnie pełną symboliki biżuterię oraz świetny pomysł na prezent.
Ten elegancki naszyjnik jest wykonany z najwyższej jakości złota pr. 585. Jego delikatny łańcuszek p..
1155,15 zł 1359,00 zł
Odkryj niezwykle stylową zawieszkę wykonaną ze srebra próby 925, pokrytą ochronną warstwą rodu, któr..
64,60 zł 76,00 zł