| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane na czarno |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm [z regulacją od 42 do 45 cm] |
| Szerokość zawieszki | 7 mm |
| Wysokość zawieszki | 18 mm [z krawatką] |
| Waga | 2,1 g |
Srebrna zawieszka w kształcie dużego krzyża to klasyczny symbol wiary, wykonany z dbałością o każdy ..
232,05 zł 273,00 zł
Zawieszka srebrna - krzyż z wizerunkiem Jezusa Chrystusa to elegancki i duchowy dodatek, który dosko..
100,30 zł 118,00 zł