| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | złoto żółte |
| Próba | 585 (14 ct.) |
| Kamień | naturalny: biały topaz |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm (regulacja 3 cm: od 42 do 45 cm) |
| Szerokość zawieszki | 4 mm |
| Wysokość zawieszki | 7 mm |
| Waga | 1,15 g |
Ten elegancki naszyjnik jest wykonany z najwyższej jakości złota pr. 585. Jego delikatny łańcuszek podkreśla szyję i dodaje uroku każdej stylizacji. Zawieszka z białym topazem o średnicy 4 mm jest subtelnym akcentem, który odbija światło i przyciąga wzrok. Ten naszyjnik to idealny prezent dla kogoś wyjątkowego lub dla siebie samej.
Do kompletu możesz dokupić również nawiązujące kolczyki:
Ten elegancki naszyjnik jest wykonany z najwyższej jakości złota pr. 585. Jego delikatny łańcuszek p..
1155,15 zł 1359,00 zł
Minimalizm w nowoczesnym wydaniu Ta elegancka, sztywna bransoleta o owalnym kształcie (typ bangle) ..
111,00 zł
Ten olśniewający pierścionek urzeka klasycznym wzornictwem i blaskiem, który natychmiast przyciąga u..
124,95 zł 147,00 zł
Zawieszka srebrna pr. 925 w kształcie motyla z fioletową cyrkonią to subtelny i elegancki dodatek, k..
62,90 zł 74,00 zł
Naszyjnik srebrny złożony z dwóch łańcuszków to piękny dodatek, który doda Twojej stylizacji uroku i..
346,80 zł 408,00 zł
Ten uroczy, delikatny naszyjnik to spełnienie marzeń każdej małej miłośniczki błyskotek. Został zapr..
158,95 zł 187,00 zł
Zawieszka wykonana ze srebra pozłacanego w postaci okrągłej blaszki z cyrkonią. Gładka powierzchnia ..
79,90 zł 94,00 zł
Harmonia form i symbolika bliskości Dodaj swojej stylizacji odrobinę nowoczesnej elegancji dzięki w..
318,75 zł 375,00 zł