Srebrne kolczyki wykonane z najwyższej jakości srebra próby 925 to kwintesencja klasy i subtelnego stylu. Ich minimalistyczny, a jednocześnie wyrafinowany design sprawia, że doskonale wpisują się w kanon ponadczasowej elegancji. Gładka, lśniąca powierzchnia w połączeniu z delikatnymi zaokrągleniami i trzema liniami tworzy kompozycję, która przyciąga wzrok swoją prostotą, podkreślając indywidualny charakter osoby, która je nosi.
Zapięcie typu angielskiego gwarantuje nie tylko komfort, ale również bezpieczeństwo noszenia – kolczyki idealnie przylegają do ucha, zapewniając wygodę przez cały dzień. To uniwersalna biżuteria, która świetnie sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i podczas bardziej formalnych okazji, dodając każdej stylizacji odrobinę blasku i wyrafinowania.
Dzięki swojej ponadczasowej formie, kolczyki te będą doskonałym wyborem na prezent dla osoby ceniącej dyskretną elegancję, ale także perfekcyjnym dodatkiem do własnej kolekcji biżuterii. Srebro pozłacane 14-karatowym złotem zapewnia trwałość, dzięki czemu te kolczyki będą zachwycać swoim blaskiem przez długie lata.
| Szczegóły kolczyków |
|
Surowiec
|
srebro pozłacane 14-karatowym złotem
|
|
Próba
|
925
|
|
Kamień
|
bez kamieni
|
|
Rodzaj zapięcia
|
angielski bigiel (zatrzask)
|
|
Szerokość
|
11 mm
|
|
Wysokość
|
15 mm
|
|
Waga
|
3.45 g
|