| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | złoto żółte |
| Próba | 585 (14 ct) |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | z regulacją długości od 16 do 18 cm |
| Szerokość | 4 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Waga | 0,45 g |
Złota bransoletka pr. 585 to subtelna ozdoba na nadgarstek. Jest lekka i delikatna, a jednocześnie elegancka i trwała. Bransoletka składa się z delikatnego łańcuszka zdobionego gładką kuleczką o średnicy 4 mm i ma długość 18 cm (z regulacją od 16 do 18 cm). Bransoletka pasuje do każdego stylu i okazji.
Do kompletu znajdziesz u nas również zawieszkę, kolczyki, naszyjnik oraz pierścionek:
Ta elegancka bransoletka wykonana jest z najwyższej jakości złota próby 585, co gwarantuje jej trwał..
3170,50 zł 3730,00 zł
Bransoletka wykonana jest z żółtego złota próby 585. Składa się z delikatnego łańcuszka, na którym r..
1153,45 zł 1357,00 zł
Złota bransoletka pr. 585 z kropelką – subtelna, a zarazem elegancka ozdoba, która wprowadza nowocze..
932,45 zł 1097,00 zł