| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | niebieski opal syntetyczny |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 20 cm (17 + 3 cm regulacji) |
| Wysokość zawieszki | 11 mm |
| Szerokość zawieszki | 11 mm |
| Waga | 1,98 g |
Srebrna łańcuszkowa bransoletka o delikatnym splocie typu ankier. Zdobiona zawieszką z okazałym niebieskim opalem syntetycznym (opalit) oraz białymi cyrkoniami. Długość bransoletki to 20 cm (17 + 3 cm regulacji).
Odkryj klasykę w nowoczesnym wydaniu z tymi srebrnymi kolczykami na sztyfcie, ozdobionymi pięknymi, ..
75,65 zł 89,00 zł
Zawieszka charms w kształcie kraba z koralowcem to wyjątkowa propozycja inspirowana podwodnym świate..
164,90 zł 194,00 zł
Zawieszka do bransoletki - stoper z motywem serca. Charms pasuje do bransoletek modułowych popularny..
240,55 zł 283,00 zł
Zawieszka do bransoletki - stoper z motywem serca. Charms pasuje do bransoletek modułowych popularny..
136,00 zł 160,00 zł
Ten elegancki pierścionek wykonany jest ze srebra próby 925 i ozdobiony granatowym opalem syntetyczn..
143,65 zł 169,00 zł
Zawieszka wykonana ze srebra rodowanego, wysadzana cyrkoniami, to wyjątkowy dodatek, który może doda..
323,85 zł 381,00 zł