| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | niebieski opal syntetyczny |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 20 cm (17 + 3 cm regulacji) |
| Wysokość zawieszki | 11 mm |
| Szerokość zawieszki | 11 mm |
| Waga | 1,98 g |
Srebrna łańcuszkowa bransoletka o delikatnym splocie typu ankier. Zdobiona zawieszką z okazałym niebieskim opalem syntetycznym (opalit) oraz białymi cyrkoniami. Długość bransoletki to 20 cm (17 + 3 cm regulacji).
Stylowa bransoletka ze srebra urzeka elegancją i ponadczasowym kontrastem głębokiej, ciemnoniebieski..
806,65 zł 949,00 zł
Dodaj swojej stylizacji sportowego ducha i nowoczesnej energii dzięki srebrnemu naszyjnikowi z zawie..
242,25 zł 285,00 zł