| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | brak |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 19 cm |
| Wysokość zawieszki | 10 mm |
| Szerokość zawieszki | 17 mm |
| Waga | 1,75 g |
Przedstawiamy nasz wyjątkowy naszyjnik srebrny w stylu włoskim Wykonano go z wysokiej jakości srebra..
536,35 zł 631,00 zł
Ten romantyczny naszyjnik wykonany z pozłacanego srebra próby 925 to wyraz elegancji i uczucia. Cent..
143,65 zł 169,00 zł