| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie białe |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | linka | żmijka |
| Długość | 19 cm (16 cm + 3 cm przedłużka) |
| Wysokość zawieszki | 7,5 mm |
| Szerokość zawieszki | 7,5 mm |
| Waga | 10,5 g |
Ta urocza bransoletka srebrna to wyjątkowa propozycja dla miłośniczek zawieszek. Zawieszki w kształcie serca, kulek i kluczyka czynią bransoletkę uniwersalną i przyciągającą wzrok. Wykonana została z najwyższej jakości srebra próby 925 i pokryta rodowaną powłoką, która gwarantuje piękny połysk i ochronę. Splot linka (żmijka), szerokość zawieszki 7,5 mm i wysokość 7,5 mm, sprawiają, że bransoletka jest subtelna i delikatna. Długość bransoletki wynosi 16 cm z możliwością przedłużenia o 3 cm, dzięki czemu idealnie dopasuje się do każdego nadgarstka.
Zawieszka srebrna przedstawiająca frezowany klucz wiolinowy. Idealnie sprawdzi się jako prezent dla ..
56,10 zł 66,00 zł
Te wyjątkowe kolczyki wykonane ze srebra pozłacanego na różowo (rose gold) to prawdziwa perełka wśró..
98,60 zł 116,00 zł