| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia |
| Rodzaj zapięcia | ściągane zapięcie (z regulacją) |
| Splot | kostka |
| Długość | 17 - 24 cm (możliwość dopasowania długości na ręce) |
| Szerokość zawieszki | 4 mm |
| Waga | 4,5 g |
Bransoletka srebrna pozłacana na różowo (rose gold) o splocie kostka ze sztywnym podłużnym elementem..
210,80 zł 248,00 zł
Naszyjnik złoty z zawieszką w postaci brylantu wysadzanego cyrkoniami. Zawieszka wykonana jest dodat..
2993,70 zł 3522,00 zł