| Szczegóły bransoletki | |
| Surowiec | złoto żółte |
| Próba | 585 |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 18 cm |
| Szerokość | 2 mm |
| Wysokość | 4 mm |
| Waga | 1,7 g |
Złota bransoletka pr. 585 to subtelna ozdoba na nadgarstek. Jest lekka i delikatna, a jednocześnie elegancka i trwała. Bransoletka składa się drobnej linki i łańcuszka o bardziej masywnych ogniwach, które pięknie się mienią w świetle. Bransoletka pasuje do każdego stylu i okazji.
Bransoletka srebrna pozłacana 14-ct złotem, bogato zdobiona białymi perłami naturalnymi. Złożona z e..
471,75 zł 555,00 zł