| Szczegóły kolczyków | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | sztyft chowany |
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Waga | 3,75 g |
Duże srebrne kolczyki koła o średnicy 50 mm to klasyczna propozycja dla kobiet ceniących wyrazistą, a zarazem elegancką biżuterię. Wykonane ze srebra próby 925 i dodatkowo rodowane, zachowują swój blask oraz odporność na ciemnienie, a frezowana powierzchnia pięknie odbija światło przy każdym ruchu. Dzięki zastosowaniu wygodnego zapięcia typu sztyft chowany kolczyki są komfortowe w noszeniu i stabilnie trzymają się na uchu. Ten uniwersalny model doskonale sprawdzi się jako dopełnienie codziennych stylizacji do pracy, jak i wyrafinowany akcent podczas wieczornych wyjść czy spotkań ze znajomymi.
Tak, sztyft chowany w tym modelu kolczyków zapewnia duży komfort, ponieważ końcówka zapięcia jest ukryta wewnątrz konstrukcji koła. Dzięki temu kolczyki nie zahaczają o ubrania czy włosy, co czyni je bardzo praktycznym wyborem do codziennego noszenia dla osób ceniących wygodę i estetyczny wygląd.
Tak, biżuteria została wykonana ze srebra próby 925 i nie zawiera niklu, co sprawia, że jest przyjazna dla większości osób z wrażliwą skórą. Należy jednak pamiętać, że reakcje alergiczne są kwestią indywidualną i zależą od osobistej wrażliwości na metale szlachetne.
Rodowanie chroni srebro przed naturalnym procesem ciemnienia, dlatego wystarczy regularnie przecierać kolczyki miękką ściereczką, aby usunąć osad z kosmetyków czy perfum. Unikaj kontaktu biżuterii z chemicznymi środkami czystości oraz zdejmuj ją przed kąpielą w basenie, co pozwoli na dłużej zachować ich pierwotny, srebrzysty blask.