Poznaj elegancję i wyjątkowy urok kolczyków srebrnych pr. 925, rodowanych, w kształcie pszczół. Te urocze kolczyki zostały wykonane z najwyższej jakości srebra próby 925, co gwarantuje ich trwałość oraz odporność na codzienne użytkowanie. Powierzchnia kolczyków pokryta jest warstwą rodu, co nadaje im piękny połysk i chroni przed matowieniem, zapewniając długotrwały efekt świeżości.
Każdy kolczyk ma kształt pszczoły, co dodaje biżuterii subtelnego uroku i elegancji. Zapięcie na wkrętki zapewnia wygodę noszenia oraz bezpieczeństwo, chroniąc kolczyki przed przypadkowym zgubieniem. Precyzyjne wykonanie oraz dbałość o detale sprawiają, że kolczyki te są nie tylko estetyczne, ale również komfortowe w noszeniu.
Te kolczyki srebrne w kształcie pszczół doskonale komponują się zarówno z codziennymi stylizacjami, jak i bardziej eleganckimi zestawieniami, dodając im subtelności i klasy. Idealne na specjalne okazje, takie jak wesela, bale, romantyczne kolacje, ale również jako stylowy dodatek do codziennego stroju. To doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby, wyrażający uczucia i podkreślający wyjątkowe chwile.
Szczegóły kolczyków | |
Surowiec | srebro rodowane |
Próba | 925 |
Kamień | bez kamieni |
Rodzaj zapięcia | wkrętki |
Szerokość | 8 mm |
Wysokość | 4 mm |
Waga | 0,5 g |