| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane 14-ct złotem |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 10 mm |
| Wysokość zawieszki | 40 mm |
| Waga | 3,7 - 4,1 g |
Wąż eskulapa - symbol medycyny
Szukasz prezentu dla lekarza, pielęgniarki lub farmaceuty? Zaskocz ich pięknym srebrnym pozłacanym naszyjnikiem z laską eskulapa, symbolem zdrowia i życia. Naszyjnik jest wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925 i pokryty 14-karatowym złotem. Laska eskulapa ma długość 4 cm i jest ozdobiona subtelnym wężem, który oplata się wokół niej oraz czerwoną cyrkonią. Naszyjnik ma długość 45 cm i zapinany jest na karabińczyk. To idealny prezent dla każdego, kto pracuje w zawodach medycznych i chce podkreślić swoją pasję i zaangażowanie.
Srebrna pozłacana broszka w kształcie laski Eskulapa, stanowiącej symbol medycyny, to wyjątkowy i el..
182,75 zł 215,00 zł