| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 49 cm (44 cm + 5 cm regulacji) |
| Szerokość zawieszki | 14 mm |
| Wysokość zawieszki | 14 mm |
| Waga | 4,56 g |
Naszyjnik srebrny 925 podwójny z kołami z cyrkoniami to nowoczesna i elegancka propozycja dla miłośniczek subtelnego blasku. Wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925 pokrytego ochronną warstwą rodu, zachwyca dwoma delikatnymi łańcuszkami tworzącymi efekt warstwowy. Każdy z nich ozdobiony jest okrągłą zawieszką wysadzaną lśniącymi, transparentnymi cyrkoniami, które pięknie odbijają światło i przyciągają spojrzenia. Minimalistyczna forma oraz precyzyjne wykonanie sprawiają, że naszyjnik doskonale sprawdzi się zarówno jako codzienny akcent, jak i elegancki dodatek na wyjątkowe okazje. To idealny wybór dla osób ceniących ponadczasową klasykę w nowoczesnym wydaniu oraz świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.
Możliwe dobranie do kompletu bransoletki:


Odkryj wyjątkową zawieszkę wykonaną ze złota próby 585, która zachwyca swoim niepowtarzalnym designe..
616,25 zł 725,00 zł
Zawieszka złota w kształcie serca, wykonana z najwyższej jakości złota próby 585. Ta elegancka zawie..
231,20 zł 272,00 zł