| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm (z regulacją od 42 do 45 cm) |
| Szerokość zawieszki | 10 mm |
| Wysokość zawieszki | 10 mm |
| Waga | 6,56 g |
Naszyjnik srebrny 925 pozłacany z motywem koniczyn bogato zdobionych cyrkoniami to propozycja dla kobiet ceniących luksus i blask w codziennych stylizacjach. Wykonany ze srebra próby 925, pokryty 14-karatową warstwą złota, zachwyca eleganckim wykończeniem i trwałością. Delikatny łańcuszek ozdobiony jest kilkoma zawieszkami w kształcie koniczyn, które zostały misternie wysadzane lśniącymi cyrkoniami, tworząc efektowną i niezwykle kobiecą biżuterię. Ten naszyjnik doskonale sprawdzi się jako wyjątkowy prezent oraz podkreśli każdą stylizację, dodając jej wyrafinowanego charakteru i subtelnego blasku.
Do kompletu znajdziesz u nas:


Bransoletka sznurkowa z motywem kwiatka to nowoczesna interpretacja biżuterii sentymentalnej, łącząc..
109,65 zł 129,00 zł