| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamieni |
| Splot | ankier |
| Długość | 47 cm (w tym 5 cm regulacji) |
| Szerokość zawieszki | 12 mm |
| Wysokość zawieszki | 12 mm |
| Waga | 2,9 g |
Srebrny naszyjnik próby 925 jest popularnym wyborem ze względu na swoją trwałość i blask. Zawieszki w kształcie serca z napisem "MOM" dodaje uroku i osobistego charakteru biżuterii. Tego rodzaju naszyjniki mogą być pięknym prezentem dla mamy lub wyjątkowym dodatkiem do codziennej stylizacji.
Zachwyć się niezrównanym urokiem tego złotego wisiorka w kształcie serca, misternie wysadzanego cyrk..
111,35 zł 131,00 zł