| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 1,7 cm |
| Wysokość zawieszki | 2,5 cm |
| Waga | 3,15 - 3,25 g |
Naszyjnik srebrny przedstawia anioła obejmującego serce pozłacane na różowo (rose gold). Skrzydła anioła wysadzane są cyrkoniami.