| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 22 mm |
| Wysokość zawieszki | 30 mm |
| Waga | 3,45 g |
Naszyjnik srebrny z zawieszką w postaci drzewa. Liście drzewa przyjmują kształt serc więc można powiedzieć, że symbolizują kwitnącą miłość.
Okrągłe kolczyki z niepowtarzalnymi opalami w kolorze niebieskim zostały zaprojektowane tak, ab..
113,05 zł 133,00 zł
Zawieszka wykonana ze srebra rodowanego w postaci drzewa zdobionego cyrkoniami.Do wisiorka polecamy ..
121,55 zł 143,00 zł
Okrągłe kolczyki z niepowtarzalnymi opalami w kolorze różowym zostały zaprojektowane tak, aby w..
113,05 zł 133,00 zł
Podaruj sobie odrobinę elegancji i symboliki dzięki wyjątkowej bransoletce modułowej z gładkim zapię..
387,60 zł 456,00 zł