| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 28 mm |
| Wysokość zawieszki | 25 mm |
| Waga | 3,8 g |
Naszyjnik srebrny z zawieszką w postaci drzewa z gęstą koroną.
Odkryj wyjątkową bransoletkę modułową, stworzoną z myślą o miłośniczkach personalizowanej biżuterii...
613,70 zł 722,00 zł
Te urocze kolczyki łączą rodowane srebro z serduszkami wykonanymi z opalu syntetycznego, tworząc del..
86,70 zł 102,00 zł
Poznaj bransoletkę modułową, która zachwyca ponadczasową prostotą i elegancją. Gładkie, owalne zapię..
390,15 zł 459,00 zł
Naszyjnik srebrny z zawieszką w postaci drzewa. Liście drzewa przyjmują kształt serc więc można pow..
143,65 zł 169,00 zł
Okrągłe kolczyki z niepowtarzalnymi opalami w kolorze niebieskim zostały zaprojektowane tak, ab..
113,05 zł 133,00 zł
Zawieszka wykonana ze srebra rodowanego w postaci drzewa zdobionego cyrkoniami.Do wisiorka polecamy ..
121,55 zł 143,00 zł
Okrągłe kolczyki z niepowtarzalnymi opalami w kolorze różowym zostały zaprojektowane tak, aby w..
113,05 zł 133,00 zł
Podaruj sobie odrobinę elegancji i symboliki dzięki wyjątkowej bransoletce modułowej z gładkim zapię..
387,60 zł 456,00 zł