| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | Federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm (w tym 5 cm regulacji) |
| Szerokość zawieszki | 15 mm |
| Wysokość zawieszki | 30 mm |
| Waga | 5,8 g - 6,3 g |
Naszyjnik srebrny rodowany potrójny. W naszyjniku występują również cyrkonie oraz kuleczki.
Dodaj wyjątkowy akcent do swojej biżuteryjnej kolekcji dzięki tym urokliwym srebrnym kolczykom na sz..
73,10 zł 86,00 zł
Odkryj wyrafinowaną elegancję z naszymi kolczykami - nutkami wykonanymi z wysokiej jakości srebra, p..
56,10 zł 66,00 zł
Eleganckie kolczyki srebrne pr. 925 to biżuteria, która łączy minimalistyczną formę z wyrazistym bla..
135,15 zł 159,00 zł
Ta subtelna zawieszka wykonana jest ze srebra próby 925 pozłacanego 14-karatowym złotem. Literka "H"..
51,85 zł 61,00 zł
Srebrne kolczyki pozłacane różowym złotem w kształcie kropli to kwintesencja elegancji i wyrafinowan..
182,75 zł 215,00 zł
Srebrne pozłacane kolczyki w formie kropli to elegancki i wyrafinowany dodatek. Wykonane z wysokiej ..
182,75 zł 215,00 zł