| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | perła |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 15 mm |
| Wysokość zawieszki | 23 mm |
| Waga | 2,4 g |
Naszyjnik srebrny przedstawiający literkę "A" zdobioną perłami.
Kolczyki srebrne pr. 925 w kształcie serc to subtelny i romantyczny dodatek, który zachwyca minimali..
56,95 zł 67,00 zł
Elegancka bransoletka wykonana ze srebra najwyższej próby, ozdobiona trzema zawieszkami w kształcie ..
108,80 zł 128,00 zł