| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamienia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 21 mm |
| Wysokość zawieszki | 47 mm |
| Waga | 4,65 - 4,75 g |
Naszyjnik wykonany ze srebra pr. 925 ze złoconą powłoką. Delikatny łańcuszek o splocie ankier z centralnie umieszczoną zawieszką - okrągłą blaszką wraz z większym kółkiem oraz długim patyczkiem.