| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane |
| Próba | 925 |
| Kamień | bez kamienia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 38 cm |
| Szerokość zawieszki | 9 mm |
| Wysokość zawieszki | 12 mm |
| Waga | 2,05 g |
Srebrne kolczyki ze świątecznym motywem renifera i choinki. Każde ucho ozdobią odmienne, wzajemnie u..
103,70 zł 122,00 zł