| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro pozłacane na różowo (rose gold) |
| Próba | 925 |
| Kamień | czeski kryształ |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 27 mm |
| Wysokość zawieszki | 27 mm |
| Waga | 3,65 g |
Naszyjnik pozłacany na różowo (rose gold) przedstawiający konstelację lwa (leo). Gwiazdy odwzorowano za pomocą znanego i cenionego w świecie jubilerskim czeskiego kryształu, który charakteryzuje się niezwykłym blaskiem. Długość naszyjnika to 45 cm.
Naszyjnik z oryginalną zawieszką, który pozwoli zaakcentować Twoją pasję do muzyki lub sentyment do ..
204,00 zł 240,00 zł
Naszyjnik pozłacany na różowo (rose gold) przedstawiający konstelację barana (aries). Gwiazdy odwzor..
204,85 zł 241,00 zł