| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonia |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 3,3 cm |
| Wysokość zawieszki | 2,5 cm |
| Waga | 2,95 g |
Efektowny naszyjnik srebrny pr. 925 z zawieszką złożoną z dwóch trójkątów, w tym jednym wysadzanym białymi cyrkoniami.