| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 20 mm |
| Wysokość zawieszki | 10 mm |
| Waga | 2,4 g |
Jeśli szukasz eleganckiej i ponadczasowej zawieszki, ta srebrna ozdoba z szarą perłą i cyrkoni..
138,55 zł 163,00 zł