| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | brak |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 18 mm |
| Wysokość zawieszki | 25 mm |
| Waga | 2,75 g |
Delikatny łańcuszek z zimowym akcentem - zawieszka z postacią bałwanka z elementami pokrytymi emalią.
Te urocze kolczyki wykonane są ze srebra próby 925 pozłacanego na różowo, co nadaje im wyjątkowego b..
188,70 zł 222,00 zł