| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | brak |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 20 mm |
| Wysokość zawieszki | 13 mm |
| Waga | 4,90 g |
Naszyjnik z oryginalną zawieszką, który pozwoli zaakcentować Twoją pasję do muzyki lub sentyment do jej dawnych nośników. Zawieszka wykonana z precyzją i dbałością o detale.
Naszyjnik wykonany ze srebra próby 925, które zostało pokryte rodem. Zawieszka zawiera emaliowane elementy.
Jeśli szukasz prezentu dla kogoś wyjątkowego, może spodobać Ci się ten delikatny naszyjnik z zawiesz..
203,15 zł 239,00 zł
Ten wyjątkowy naszyjnik, wykonany z wysokiej jakości srebra próby 925, łączy w sobie symbolikę muzyk..
144,50 zł 170,00 zł
Ta stylowa zawieszka w kształcie literki A to wyjątkowy dodatek, który podkreśla indywidualny charak..
69,70 zł 82,00 zł