| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | cyrkonie |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 18 mm |
| Wysokość zawieszki | 22 mm |
| Waga | 3,3 - 3,4 g |
Delikatny naszyjnik z zawieszką - zdobione cyrkoniami serduszko ze swobodnie wiszącą literką "R" w środku.
Eleganckie kolczyki srebrne pr. 925 zachwycają połączeniem nowoczesnej geometrii i klasycznej linii...
216,75 zł 255,00 zł
Ta subtelna zawieszka wykonana jest ze srebra próby 925 pozłacanego 14-karatowym złotem i ozdobiona ..
63,75 zł 75,00 zł
Ta subtelna zawieszka wykonana jest ze srebra próby 925 pozłacanego 14-karatowym złotem i ozdobiona ..
63,75 zł 75,00 zł