| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | srebro rodowane |
| Próba | 925 |
| Kamień | opal syntetyczny (opalit) |
| Rodzaj zapięcia | karabińczyk |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 5 mm |
| Wysokość zawieszki | 5 mm |
| Waga | 2,35 g |
Te bajecznie kolorowe kolczyki z pozłacanego srebra, ozdobione emalią, przeniosą Cię w świat świątec..
157,25 zł 185,00 zł
Te delikatne kolczyki w kształcie słoników zostały wykonane ze srebra próby 925 i ozdobione lśniącym..
80,75 zł 95,00 zł
Charms srebrny do bransoletki modułowej w kształcie serca z napisem 'it's a boy' i błękitną cyrkonią..
209,95 zł 247,00 zł
Srebrny pierścionek z koniczynką to piękna biżuteria, która doda uroku każdej kreacji. Pierścionek j..
126,65 zł 149,00 zł
Te urocze kolczyki w kształcie słoników zostały wykonane ze srebra próby 925 i pokryte warstwą złota..
80,75 zł 95,00 zł
Ta wyjątkowa zawieszka srebrna z naturalną perłą to kwintesencja ponadczasowej elegancji i subtelneg..
102,00 zł 120,00 zł
Ta efektowna zawieszka wykonana jest ze srebra próby 925 pokrytego 14-karatową warstwą złota, co zap..
109,65 zł 129,00 zł