| Szczegóły naszyjnika | |
| Surowiec | złoto żółte |
| Próba | 585 |
| Kamień | bez kamieni |
| Rodzaj zapięcia | federing |
| Splot | ankier |
| Długość | 45 cm |
| Szerokość zawieszki | 28 mm |
| Wysokość zawieszki | 6 mm |
| Waga | 1,70 g |
Zawieszka charms w kształcie kolorowego pióra to wyjątkowy dodatek, który przyciąga wzrok bogactwem ..
154,70 zł 182,00 zł