- 104,55 zł 123,00 zł
- Wysyłka w 24h | Darmowa dostawa od 200 zł
- Dostępność: 4


| Szczegóły pierścionka | |
| Surowiec | srebro |
| Próba | 925 |
| Kamień | opal syntetyczny |
| Szerokość szyny | 1 mm |
| Grubość szyny | 1 mm |
| Szerokość korony | 6 mm |
| Wysokość korony | 5 mm |
| Waga | 1,65 - 1,95 g |
Pierścionek srebrny z turkusowym opalem syntetycznym.
Ta wyjątkowa złota bransoletka, wykonana z kruszcu o próbie 585, to doskonały wybór dla osób ceniący..
1251,20 zł 1472,00 zł
Złota bransoletka pr. 585 z kropelką – subtelna, a zarazem elegancka ozdoba, która wprowadza nowocze..
932,45 zł 1097,00 zł